Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért küld el betegen suliba?

Miért küld el betegen suliba?

Figyelt kérdés

nagyon fáj a torkom és kohogok.

azt mondta anya ilyen aproság miatt ne maradjak itthon

kérdeztem holnap mennem kell suliba? azt mondta miért ne kéne?

ő nem veszi észre hogy beteg vagyok?

suliba alig birok mozogni, minden orán fekszem figyelni sem tudok,se tanulni egyszerűen nincs erőm fáj mindenem

Ha szerzek most egy pár eggyest akkor az nem az én hibám lenne nem?

miért nem érti/látja hogy itthon kéne maradnom?



2015. febr. 23. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek a szülők.. engem is alig akarnak otthon tartani.


Pedig a torokfájás fertőző is lehet

2015. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

az eletben rengetegszer lesz olyan, hogy helyt kell allnod akkor is , ha faj a torkod es kohogsz. ha nincs lazad, akkor nyugodtan elmehetsz az iskolaba, mert otthon is ugyanolyan beteg lennel, mint ott, ergo ha kibirod ott, akkor nem lehet olyan nagy a baj. anno engem se engedtek otthon maradni,es utolag halas is vagyok nekik, hogy nem lettem olyan, mint sok ismerosom, aki egy kohintes miatt kepes 1 hetet otthon maradni, es kihuzza magat minden alol.

ha egyest szerzel igenis a te hibad, ne fogd a szuleidre / torokfajasodra, hogy nem tanulsz.

2015. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es! És az iskolában fertőzzön össze mindenkit? Másokra gondolni nem lehet?

A másik, hogy pont az ilyen, hasonló szülők miatt nem fog meggyógyulni az iskolába, mert Ők is beküldik a gyereküket betegen és vissza fertőzik egymást. Igen is otthon kéne maradni!

2015. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most sem érzem magam jol,izzadom is melegem van néha meg fázom. szerintem megmérem a lázamat!

koszonom a válaszokat!

2015. febr. 23. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ne az iskolába menjél, hanem orvoshoz, vagy mondd meg a tanáraidnak, hogy gyengélkedsz, nem tudsz figyelni. Ők elküldenek.
2015. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2: örülj, hogy sosem voltál olyan rosszul, hogy nem tudtál figyelni, mert vagy fájt valamid, vagy elesett voltál. Akkor nem írnád, hogy ha ilyenkor nem tud tanulni, akkor az az ő hibája.
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a mamám szerint jobb lenne ha itthon maradnák,reggel amikor mértük a lázam azt mondta hazudjam anyának azt hogy lázas vagyok. ő is látja rajtam hogy nem vagyok jol!

és lenne egy kérdésem nem tudom lerázni/kirázni a lázmérőt 36,5 nél van az a kis kék csík (higanyos) úgy is megmérhetem? használni/rendesen megfogja mérni a lázam?

2015. febr. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!