Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon aggodom! Egy hete...

Alexandraxxx kérdése:

Nagyon aggodom! Egy hete elkezdtem szedulgetni, a kedvem sem a regi, egyfolytaba aludnek, faradt vagyok, es a mindennapi teendoimet is nehezkesen vegzem (1eves kisgyerek melett)! Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Ki vagyok nagyon merulve ugy erzem.szedules,rossz kozerzet,nincs kedvem semmihez es minden nehezemre esik!!segitsetek legyszi.vervizsgalat semmit nem mutat ki!
2015. febr. 24. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem verszegeny akkor kimerult vagy szerintem (nalam ezek a tunetek pedig a verszegenyseg miatt voltak).


Szedsz vitamint esetleg?

2015. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kimerult- marmint szellemileg. nem pihened ki magad nem tudsz koncentralni..

Futasnal tudok jol kikapcsolni ha van ra mod es idod menj es szelloztesd ki a fejed.Bár fura a vereredmenyed is..Elhiszem hogy sok ez igy gyerek melett....

2015. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szedek Magne b6 -OT.
2015. febr. 26. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!