Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Kézfej, ujjak...

Mi lehet ez? Kézfej, ujjak fájdalma, duzzanat

Figyelt kérdés

Már egy ideje az ujjaimban és azok tövében erős fájdalmat érzek. Ez mostanra addig fokozódott, hogy nem tudom rendesen elvégezni a feladataimat, nem tudok írni az iskolában. Mindez csak a jobb kezemre terjed ki, ezt használom a legtöbbet. Az érintett terület duzzadt is. Az interneten nem találtam rá semmit, ami segít, remélem itt valaki tapasztalt hasonlót és tud nekem segíteni!


Előre is köszönöm a válaszokat: 19L


UI: A csuklóm egyáltalán nem fáj.



2015. febr. 27. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ínhüvelygyulladás? Próbálj hideg vizes borogatást tenni rá. Viszont ha ennyire súlyos a helyzet, el kellene menned orvoshoz, mert magától nem fog meggyógyulni. Nehogy aztán a végén gyógyszer se legyen elég, és műteni kelljen.
2015. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A környezetemben már sok ínhüvely gyulladás volt, de mindegyiknél az alkar+kézfej fájt. Nekem viszont csak az utóbbival van problémám.

Így is lehet ínhüvely gyulladás?

2015. febr. 27. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyemi pár évvel de nekem be volt dagagadva az egész kézfejem és a hüvely,mutató és középső ujjaimat se bírtam nagyon be hajlitani.El mentem a sebészetre és be gipszelték.
2015. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, úgy is lehet, ha nem fáj a csuklód csak a kézfejed.
2015. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Orvoshoz fogok fordulni!
2015. febr. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!