Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögésre és torokfájásra...

Köhögésre és torokfájásra valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Már egy hete hogy folyamatosan köhögök. (Többnyire száraz köhögés.) Az orvosom torokfájásra Strepsils-t írt fel, annak ellenére hogy mindig mondom neki hogy nekem az nem használ. Szóval vagy valami vény nélküli gyógyszert szeretnék kérdezni tőletek vagy házi praktikák is jöhetnek. (A gyömbéren kívűl, mert azt nembírom meginni!:D) Köszönöm szépen!

2015. márc. 1. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok meleg citromos,mezes tea. Neocitran vagy ACC esetleg torokfertotlenitonek a tantumverdet(vagy hogy irjakxd) tudom ajanlani:D jobbulast:)
2015. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köhögésre stodal méz,hársfavirág tea.Torokfájásra sós vizes gargalizálás,mentolos cukrok én a fekete halls cukrot szoktam segít.
2015. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mezes citromos tea,esetleg torok cukorka, sok folyadék
2015. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!