Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heló. Antibiotikumot miért...

Torok Tamas kérdése:

Heló. Antibiotikumot miért hanyom ki? És a lazam miért nem csökken 4 nap és 10 lázcsillapító után sem?

Figyelt kérdés
200 mg-os antibiotikumot kaptam. Fel 6-kor bevettem az elsőt.6kor ki is hánytam. Kérdés az, hogy mennyi egy ilyen bogyó felszívódási ideje? Másik segítség kérés; 38-39 fokos lazam van 4. Napja, de a lázcsillapító és a hutofurdo is csak 37,5-ig húzza le Max. Van valami házi praktika ez ellen, hogy végre tudják aludni? Köszönöm a segítséget előre!
2015. márc. 2. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A hányás is lehet egy mellékhatás.Valószínű emiatt,menj vissza a dokihoz,írjon mást ki.


Hát a lázat másképpen nem tudom hogy vidd le.. Csillapító+a fürdö,borogatás a legjobb módszerek. De ha influenzás vagy,vagy komolyabb vírus,akkor ahogy nálad is , nehezen megy le,


Mindenesetre jobbulást! :)

2015. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Rubophent lecsereltem AlgoFlex Forte-re, és egész este, sőt még most is 36,5 fok körül tartott. Az antibiot meg megprobalom újra beszedni ma.


De vajon felszivódhatott fel óra alatt az a kapszula? Mert azt nem hánytam ki úgy láttam..

2015. márc. 3. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!