Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol puffadhat Ennyire a hasam?

Mitol puffadhat Ennyire a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Gondoltam már kérek némi véleményt Tőletek a következővel kapcsolatban.

29/F vagyok, utóbbi fél évben olyan szokatlanul megnőtt a hasam. Az a jó szó rá hogy fel vagyok fuvódva. Alig eszem valamit és máris mintha durranék szét. Mintha be lennék gázosodva.

Nem mondanám hogy rendszeresen eszem, mivel 4 műszakban dolgozom, van hogy egész nap nem eszem szinte semmit, van hogy csak száraz kaját néha előfordul hogy kis levest is fogyasztok. Régebben nem volt semmi gyomor eféle problémám. Most is hazajöttem a munkából, napközben ettem egy kis tojást, reggelire kicsi zsömlét, citromos teát 1,5 l estére egy kis hust lecsósan, most ittam egy korty kólát és egyszerűen durranok szét. Mi okozhatja ezt?

A székletem normális, van hogy kicsit higabb nak hat, de ez az éjszakázás miatt lehet inkább.

De már zavar ez a dolog hogy alig eszem valamit és fel vagyok fuvódva.

Más hasonló problémával ilyen kor tájt? megoldás rá?


2015. márc. 4. 06:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatja, akár a stressz is. Próbálkozz rostos ételekkel: Zabpehely, gyümölcs. Igyál legalább napi 3,5 liter vizet. Kávéfogyasztást minimalizáld. Mézes borsos gyömbértea is segíthet. Szénsavas dolgok is okozhatják a puffadást, ha ülőmunkát végzel az is befolyásolhatja. Ennyi jutott eszembe. Nekem energiaitaltól volt ilyen problémám. Esetleg ha betegség közben összeszükült a gyomrod mert par napid nem volt étvágyad,az is okozhatja. Ennyi jutott eszembe. 26/F
2015. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!