Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a fájdalmat...

Mi okozhatja a fájdalmat illetve a gyulladást?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy iszonyat szúr a szemem, homályosan látok ill. gennyes és a szemem sarkában összegyűlt sok "csipa" ezt illetően kötőhártya gyulladásra gondoltam, de e mellett iszonyat fáj az állkapcsom, ha kinyitom vagyis igazából a fülem alatt, olyan mintha a áll csontom fájna ez már régebb óta fent áll nálam de ma reggelre nagyon kiélesedett a fájdalom, orvoshoz nem tudok elmenni mert egyetemista vagyok, kérlek segítsetek!

2015. márc. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem két különböző ok lehet, az állkapocsízületi probléma ma erősödhetett, mert hidegfront van, nekem is fáj ma nagyon a derekam.

A szemeddel pedig muszáj elmenni orvoshoz, mert kötőhártyagyulladásnak tűnik, arra pedig receptre kapható szemcsepp kell.

Ha egyetemista vagy, akkor miért nem mehetsz orvoshoz?

2015. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Messze lakom és nem tudom hová kellene fordulnom , igazából a nyirokcsomóm is elég duzzadt a panaszos oldalon az állkapcsom alatt, már a fájdalomtól nem tudok mire gondolni mi is lehet ennek a valódi oka...
2015. márc. 4. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy rossz fogtól is a nyirokcsomó duzzanat és az állkapocs fájdalom, fogorvoshoz menj el, szemedre tegyél hideg vizes pamacsot, nekem levitte a gyulladást, de ha nem múlik, akkor szemészet.
2015. márc. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is fogra gondoltam... :/
2015. márc. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!