Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányásos hasmenéses vírusra...

Hányásos hasmenéses vírusra jó a magne b6? Mennyi kell belőle?

Figyelt kérdés

Magnézium 400mg / 3 tabletta

B6 25mg /3 tabletta

Nagyon brutál éjszakám volt és úgy tűnik még nem akar elmúlni. Iszonyú görcsökkel indult.

Először 2010 elején kaptam el ilyet, akkor egy este lement, aztán 2012 szeptemberében, akkor egy hétig tartott.

Úgy érzem, most nem bírnék ki egy hetet. Mellé még szoptatok, 3 hós babámat. A nagyobbikat se tudom ellátni:(

Már nem emlékszem, hogy volt e valami jele, hogy a vége fele járok, bíztassatok valamivel. Szörnyen fáradt és gyenge vagyok.


2015. márc. 6. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó, de alapvetően a B6 csökkenti a hányingert.

Ezek általában egy napos vírusok, de nagyon legyengítenek. Én is a baba mellett kaptam el, meg a babám is, egy napig tartott. B6-ot adtam mind a kettőnknek és bélbaktériumokat - babának biogaiat. Folyadékpótlás, krumpli, alma keksz. Jobbulást!


B6-ból 100mg-ot is bevehetsz (de nem kell annyi, elég 50mg is elosztva), de a magne B6 akkor nem jó, mert a sok magnézium viszont hashajtó.

(kb. 1000mg volt nekem a hashajtó terhesség végén)

2015. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2015. márc. 6. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a széntablettát, recept nélkül kapható a patikákban. megköti, semlegesíti a baci és virus toxinokat, amik a hányást-hasmést okozzák. Nekem legtöbbször ez használ, szpotatás mellé is simán szedhteted, mert nem szívódik fel!


Egyszerre 5-6 tablettát vagy kapszulát kell bevenni, és napi 3x.


Jobbulást!

2015. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szerencsére úgy néz ki, hogy gyors lefolyású volt, tegnap aztán már alig volt valami, ma már úgy tűnik, végeztem vele. Most jön a rehab:D Olyan gyenge lettem, hogy ülni is szédülök 1-2 perc után. Tegnap már tudtam valamit lenyomni a torkomon, de nagyon keveset. Még ma is épphogycsak tudtam valamit enni eddig. Valami port kaptam, amit vízben kell feloldani, ezeknek tudjátok milyen rossz íze van:D

Akkora mákom van, hogy pont most jött el apukám és a párja látogatóba vasárnapig, úgyhogy minden terhet levettek a vállamról. (Külföldön élek) Csak sajnálom, hogy erre megy el a látogatásuk. Sajnos 3 kiló víz lement belőlem, de hihetetlen, hogy tejem azért éppen-éppen volt. Szegény kicsikém nem sok pisis pelus van. Ő meg 1 hete nem kakál:(

2015. márc. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!