Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan vegyem rá, hogy tornázzon?

Hogyan vegyem rá, hogy tornázzon?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet valaki rávenni arra, hogy tornázzon, illetve arra, hogy akarjon tornázni, 32 éves és szörnyűen néz ki a gerince, gerincferdülése van hanyag tartással. Akárhányszor neki esek, veszekszek vele, nem megyek vele semmire se, ha a lelkére próbálok hatni, azzal se foglalkozik. Ha kiakadok és közlöm vele, hogy nem érdekel, akkor sem döbben rá, ha megfenyegetem valamivel, az se érdekli.


Mivel tudnám rávenni, hogy akarjon tenni azért, hogy rendbe legyen a háta.

Az nem érdekli, hogy én ebbe lelkileg tönkre megyek, apukámnak a hátán már nem lehet segíteni, az övé még lehetne, de nem érdekli. Sajnos.



2015. márc. 11. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Megfogja majd bánni később, hogy nem hallgatott rád. Esetleg nem tudom férfiről van a szó, ha igen és szereti a sört vagy (innentől ha nő akkor is) kenyerezd le, pl szeret valamit, minden torna után kap egyet, és menj el vele te is tornázni :). Jobban merüljetek el egymásban, beszélgessetek többet. Másik lehetőség, megmutatod, hogy ki vagy te és megmondod neki: "ha nem mész tornázni szedd a sátorfád" :D
2015. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyógytornász a szakmám, és igen a páromról van szó, ő pedig férfi.

Igazából csak itthon kéne lefeküdnie a szivacsra és napi 1-2 órát tornáznia, nem nehéz gyakorlatok amiket adok neki, de ha csinálja is, akkor is mindig a legkönnyebbet, vagy ha a nehezebbet, akkor is nyögvenyelősen csinál 2-3-at, aztán abbahagyja.

Mindenhogy próbáltam már, semmi se használ...


Igen valószínűleg szakítani fogunk, de nem csak ez miatt.

2015. márc. 12. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy úgy érzi hogy kötelező, mivel gyógytornász vagy.

Nekem azt mondták hogy az úszás használ, menjetek el fürdőbe és ússzatok egyet, persze rengeteg pasi rühelli az uszodát..../

2015. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!