Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találtam egy vékony hosszúkás...

Sanyi1234567890 kérdése:

Találtam egy vékony hosszúkás injekciós tűt az egyik villanyoszlopon, ha azt magamba szúrom (szappanos letisztítás után? Akkor elkaphatok valami betegséget?

Figyelt kérdés

Elsősorban az ilyen vér által terjedő érdekelne mert nemtudom, hogy használt e (pl aids hepaatitis herpesz stb..)

Vagy ha igen akkor mivel tisztítsam le/ki illetve az ilyen vírus mennyi idő alatt hal el ha nem nyúlok a tűhöz?



2015. márc. 14. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ne használd.mindenhol egyszer használatos tűket használnak. tehát az nem bírja ki magas hőfokot,régen úgytudom azzal fertőtlenítették.
2015. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg egyáltalán minek neked?
2015. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 intrepid ***** válasza:
Miért akarod magadbaszurni? Ezek egyszerhasználatos dolgok, amiket garantáltan megbizhatónóan N E M lehet fertőtleniteni. Vannak jó, nagyon jó fertőtlenitő technológiák, de mindnek van valamennyi kockázata. Utána b4szh4tod ha te voltál az a tizezerből egy aki benyal valamit.
2015. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eléggé ki vagyok, már egy hónapja vagdosom is magamat, nem tud róla senki, gondoltam valamennyi vért vennék le magamtól néha vagy nem tudom.
2015. márc. 14. 01:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezesetben nagyon hülye vagy. Mi az, hogy valaki vagdossa magát? Meg tűket szúr magába hobbiból.. meg VÉRT VESZ
2015. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Philipp Gábor ***** válasza:
Neked ez lenne a legkisebb probléma...
2015. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!