Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A trypophobia elmeletileg a...

A trypophobia elmeletileg a (kis) lyukaktol valo retteges, de mikor beirtam a google kepekhez, nagyon durva kepeket hozott ki. Mi van a kepeken? Hogy kapcsolodnak ezek ehhez a fobiahoz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
kamu képek
2015. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ennyi kamu kep lenne
2015. márc. 16. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

:D Kis izék vannak a képeken, és melyik nem látszik amúgy kamunak? Amúgy életemben most értesültem először erről a baromságról, de már is tudom, hogy hiányos infód van róla.

[link]

2015. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is baromság, az emberek bebeszélik maguknak. A képek direkt bizarrok és undorítónak vannak megcsinálva, aki nem veszi a fáradságot, hogy utánanézzen, tényleg elhiszi, hogy igaziak. NEM AZOK.

Jó példa, van nekem egy barátom, aki csak felületesen nézett meg egy összegömbölyödött hörcsögről egy fotót, és azt mondta, hogy undorító, mert azt hitte, hogy az egy agy. (Ez igaz történet.) Sok embert fel lehet ültetni kamu képekkel, és mivel ezek tényleg eléggé furák, és hihetően vannak összephotoshoppolva, az is rosszul lesz, aki életében nem hallott olyanról, hogy a lyukaktól félni is lehet.

2016. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!