Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elegem van a megfázásból!...

Elegem van a megfázásból! (Bár lehet, hogy ez már nem is az). Hogyan tuszkoljam ki magamból minél hamarabb?

Figyelt kérdés
2 hete beteg vagyok,be van dugulva az orrom,néha fáj a fejem és köhögök.De ebből elég volt,ez már nem csak fizikai,hanem lelki megpróbáltatás is!Jó,lehet,hogy túlzás ezt mondani,a lényeg,hogy borzalmasan idegesít.Esténként 4 órát alszom,mert visszadugul az orrom,aztán vagy újra sikerül kidugítanom,vagy onnantól kezdve fenn vagyok.Már minden után nyúltam,hagymatea,C-Vitamin,sós víz,gőzölés.De alváskor ezek nem érnek semmit.Ki akarom ezt magamból űzni.Holnap lehtőleg átmegyek az orvoshoz,de kíváncsi lennék a ti véleményetekre.Tudtok mondani valami hasznosat?

2015. márc. 18. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! azóta már eltelt egy kis idő, és érdekelne, hogy mi lett végül veled. remélem azóta már jól vagy! :)
2015. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,azóta jobban vagyok természetesen. Végül antibiotikum orrcseppet kaptam,illetve még valamit,amire már nem emlékszem.A lényeg hogy ezek segítettek.
2015. szept. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!