Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik ilyen "betegség"? Nem...

Létezik ilyen "betegség"? Nem igaz, hogy csak én szenvedek ilyenben. (Aki könnyen be akar majd rúgni annak érdemes benéznie, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyszer kaptam kb. 2 éve nem-tipusos vastagbélgyulladásra szteroidot, sajnos azóta szomjazok és úgy érzem csinált valamit a vesémmel mert azóta görcsöl.A probléma amiért a kérdést kiírtam a következő: immunis vagyok minden gyógyszerre, szeszes italra, mindenre ami valamit csinál/módosit az idegrendszeren.Tehát minden ami atz idegrendszerre hat, ez a alól csak a koffein, meg az energiaital a kivétel.


Úgy kezdődik, hogy első nap (pl algopirin) még hat, második nap félig, mintha felet vettem volna be, harmadik nap semmi.De ez azt jelenti, hogy utána már más gyógyszer sem fog hatni és megihatok 1 felest azt is alig fogom már megérezni.Akkor hatnak újra gyógyszerek vagy szesz, ha infúziót kapok.De utána kezdődik elölről az egész és minden gyógyszer hatástalan.

Azt hozzátenném, hogy a vitamin meg az ásványianyag mást tészta...


Na ki hiszi ez el nekem? (és sajnos egyéb más bajt is okoz, pl nem bírom még magas adaggal sem kezelni a megnézium hiány okozta görcsöket)


Szerencsére nincs magas vérnyomásom, mert nem tudom mit tudnának vele csinálni, de azért ennyire nem szaladok előlre. Persze az normális ha egy idő után az ember szervezete megszokja a gyógyszereket(pl.6-24 hónap), vérnyomás csökkentőt cserélni is szokták(apum), na de nem 3 nap után.



Nem tudom ki mennyire van hozzászokva a piához vagy máshoz, de fél megoldást találtam magamnak.Infúzió szerű hatást tudok elérni az által ha futok egy keveset úgy, hogy az előtte lévő 2-3 órában megiszok 2.5 liter folyadékot.


Szóval akinek a szervezet már nagyon megszokta a rövidet, annak érdemes kipróbálnia, mivel ezért infúzót úgysem adnak senkinek.



2015. márc. 24. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez aranyos..:)
2015. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen infúziót kapsz? Mi van benne?
2015. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kapok már, csak előfordult 3-4x 1hétig kaptam 1-2 litert. Na ugye nincs ilyen a világon?Pedig sajnos van, mivel 2 orvosnak elmondtam és nem hisznek nekem nem tudom próbálkozzak-e még.Pedig meg is mondtam mindkettőnek le is tudná tesztelni, legalábbis alkohollal mindenképpen.


Volt egyszer egy 2013 szilveszter, hát mit mondjak 10-12 feles kellett hogy érezze azt hogy már "jó", de még azért nem hányok, pedig volt mellette pezsgő is meg sör is.

2015. márc. 24. 18:00
 4/4 A kérdező kommentje:
sima só oldat volt.
2015. márc. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!