Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos, vérvételböl megtudj...

Háziorvos, vérvételböl megtudja e állapitani, hogy cukorbeteg vagyok e vagy sem? Cukorra utalo tünetekkel mentem hozzá, vett le reggel vért, azt mondta, h ebböl kiderül

Figyelt kérdés
csak azért csodákszom,mert nem szakorvoshoz kéne küldeni,és ö veszi le a cukrot,2 óránként?

2015. márc. 30. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A cukrot üríti a szervezet , minél több víz és élő tápanyagot juttatunk be annál hamarabb . A mesterséges szervetlen enzim hiányos és egyoldalú táplálkozás megbetegít . Köles, árpa , kímélő diéta növényi kivonatok helyre állítják az egészséget . Se pirula se inzulin nem kell .
2015. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva, igen, meg lehet állapítani a vérvételből, hogy cukorbeteg vagy-e vagy nem.


A cukorterheléses vizsgálat, amit említettél, az is létezik, de első körben megnézhetnek simán egy éhgyomri vércukorszintet is...(remélhetőleg éhgyomorra mentél el a vérvételre).

2015. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell két óránként, csak nagyon speciális esetekben. Szakorvos sem kell, csak sima laborvizsgálat.

De sima tesztnél is kiderül. Persze éhgyomorra kéne. De ha étkezés után csinálják, abból is lehet következtetni, mert más egy cukorbetegnél és más egy nem betegnél ilyenkor is az érték.

2015. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az előző jól írja, meg lehet állapítani a vérvételből a cukrot.
2015. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze éhgyomorral,max kávét azt ittam
2015. márc. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!