Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok válaszolni aranyérrel...

Tudnátok válaszolni aranyérrel kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy mik azok amiktől jobban előjön ? Gondolok itt hidegre, melegre, ülés, mozgás, gugolás, Én pl. nem vagyok teljesen biztos még benne, de lehetséges, hogy amikor az egyik szűkebb farmerem hordom akkor szokott ez lehetséges vagy csak véletlen ? És milyen tippeitek vannak a fájdalom enyhítésére ? Milyen krémet használtok ? Műtétről van valakinek valamilyen tapasztalata ? Úgy hallottam utána nagyon kellemetlen megéri ? Előre is köszönöm a válaszokat 25/F

2015. márc. 31. 10:21
 1/3 Nikol2323 ***** válasza:

Hidegre,melegre sok üléstől, álló munkától kijöhet meg persze a székeléstől is.

Krémet amit a gyógyszertárakban lehet kapni reparon vagy sperti csak annak jó akinek még kezdetleges vagy csak ritkán jön elő.

A műtét ha gumi gyűrűznek ami azt jelenti hogy elszorítják az eret az nem fáj kellemetlen de nem fáj.

Utána hetek hónapok után már nem valószínű hogy előjön bár ez egyén függő.

Ha műtenek rendesen vágással annak a gyógyulása is tovább tart és fájdalmas.

Kamillás ülő fürdő és rendszeres tisztálkodás körömvirág kenőcs használata sokat segít.

2015. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűkebb farmer kidörzsöli és ilyenkor fájhat, ha hasmenésed van és sokat törlöd a feneked, akkor is begyullad sokszor.
2015. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 31. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!