Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert kohogom fel allandoan...

Miert kohogom fel allandoan ezt a letapadt slejmet, miert erzem, hogy mintha le lenne rakodva ez a valadekos cucc? Kellemetlen es zavaro

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nyilván légzőszervi hurutról van szó, amikor a tüdő és a légutak fokozottan termel váladékot az idegen anyagok elkülönítésére. Használj köptetőt és köhögd fel, köpd ki a váladékot. Nézd meg a színét, ha sárga, akkor gennyes folyamatra utal, ha zöldes, akkor vérzés is volt.
2015. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg tényleg le van ragadva.

Menj orvoshoz, és szedj köptetőt, az majd segít felköhögni.

2015. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyéb tüneted nincs, akkor én is a köptetőt javasolnám, olyat ami jól oldja a sűrű váladékot is, de ha más is van pl. láz, torokfájás stb. akkor fordulj orvoshoz.
2015. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a kohó mellett volt ilyen problémám, pedig nem cigiztem soha, nem voltam megvázva (bár 50-60 c fokon megfázni lehetetlen) mégis állandóan csuláztam felfelé
2015. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!