Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCOS vagy terhesség?

PCOS vagy terhesség?

Figyelt kérdés

sziasztok. 3 hét menstruációs késés miatt felkerestem a nőgyogyászom hogy terhes vagyok-e? Vizsgálat után kijelentette hogy 6-7hetes vagyok. elküldött Uh-ra hogy biztos legyen. ott közölték vizsgálat után hogy nincs baba. majd a leletem vissza vittem a nő dokihoz.Ahol utána rá vágta hogy PCOS-em van, majd Norcolutot írt fel. viszont megfordult a fejemben hogy nem-e méhen kívüli, mert az összes terhességi jel jelentkezett. még a méhem is jó kemény. A kérdésem az lenne hogy járt már így valaki? vagy keressek fel inkább másik dokit?lehetséges a méhen kívüli terhesség?köszönöm a válaszokat.

19/L



2015. ápr. 4. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit. Ez nem így megy hogy uh szerint nem vagy terhes a doki kizárásos alapon meg azt mondja hogy pcos és még gyógyszert is ír fel.. Hormonokat szoktak nézi stb.. Ez nem ennyi. Legalább hcg-t nézett volna vérből. Egyébként tesztet csináltál?
2015. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. nekem is a vizsgálatok hiánya add kétséget. ma számoltam ki és 50 napja nincs menszeszem. csináltam a 23 ik napon és negatív lett
2015. ápr. 5. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!!! Sürgősen. Mert ha pozitív és nem láttak terhességet, akkor nagy eséllyel méhen kívüli, ami életveszélyes is lehet!
2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!