Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányok és csak fogyok. Már...

Hányok és csak fogyok. Már nagyon vékony vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Konkretan februar kozepe ota egy csomoszor hanytam. Mar csont es bor vagyok. A testsulyom mindig alacsonx volt es evek ota hizni szereznek de nem megy. Ha zabalok hogy hizzak azt is kiszoktam hanyni. Vervetelen semmit sem allapitottak meg. A hasmenes es a szekrekedes naponta valtakozik nalam februar ota. Szeretnek valsmilyrn szert amitol hiznek. Az orvosom nem erti meg a problemamat. A Nutridrink esetleg hatasos lenne? Nincsenek komolyabb mellekhatasai ugye? Legyszives segitsetek. Es ne azt irjatok h egyek mert 20 eves vagyok es zabalok de nem hizok semmitol. :-(

2015. ápr. 13. 07:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Történt valami februárban?
2015. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Eleniumot irt fel a doki. Az etrendemmel az a helyzet hogy hust nem igazan eszek. Se szalamit se semmit. Evek ota nem tudom megenni mert nem izlik. Igazabol nem konkretan februarban tortent valami hanem szerintem most jott ki rajtam az evek ota halmozodo stressz. Mar gondoltam ra hogy felkene keresnem egy phszichologust csak nem tudom hogy erre hol van lehetosegem ingyenesen somogy megyeben.
2015. ápr. 14. 22:16
 13/14 anonim ***** válasza:

"A klórdiazepoxid, az Elenium tabletta hatóanyaga, a benzodiazepinek gyógyszercsoportjába tartozik. A központi idegrendszer számos részére hat, főként azokra, amelyek az érzelmek szabályozásában vesznek részt."


Király. Én remélem nem akarsz ilyet enni.


A stressz kezelésre vannak módszerek, a testi tünetek enyhítésére is biztosan vannak (mikre gondolok.. meditáció, pszichoterápia, sima beszélgetés, kortizolszint csökkentésre mi is talán adaptogének, hideg adaptáció, jóga.. őőő.. biztos, hogy el lehet indulni ezen a vonalon is, csak nem a benzodiazepinekkel)

2015. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. ápr. 19. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!