Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Here problémával fordulnék...

Here problémával fordulnék urológus, andrológus szakterületű orvoshoz, pénz hiányában csak későbbi időpontban tudok menni és szükségem lenne ilyen orvosra minél előbb ha tudna segiteni valaki?

Figyelt kérdés
A bal herémet nem érzem,a vérkeringésem jó de erekciónál csak a jobb oldalbol érzem hogy jön valami és nagyon kevés a himivarsejtem,a baloldalon mintha le lenne szakadva valami és még alul érzek egy vékony vezetéket ami szintén rossz helyen van,erős fájdalmaim vannak,mi a teendő? kérdés hogy mi lehet az és vissza lehet e rakni vagy ilyesmi? mert szeretnék még gyereket! (22 éves vagyok) előre is köszönöm.

2015. ápr. 19. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvosodtól szakrendelésre. Ez ingyenes és ha indokolt, akkor kórházi orvoshoz is továbbküldenek.
2015. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És beutalóval lehet egyből menni ?mert eddig csak időpontot kaptam a jövőhonapra..
2015. ápr. 19. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj be vele a sürgősségire, onnan majd átirányítanak. ha erős fájdalmaid vannak, akkor ez sürgős eset.


Mondjuk az is számít, hogy mióta tűröd...

2015. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
túl régóta tűrőm,nem mertem vele elmenni dokihoz,és csak most kezdett el fájni ennyire,ugy 4-5napja vlhogy kikell birnom keddig akkor megyek ultrahangra, pénzért, és kapok képeket meg egy gépen meglehet nézni hogy mi a baj mert akarom látni hogy mi a helyzet belül,már ha addig nem purcanok ki,félek a korháztol is mert nem foglalkoznak az emberrel,és csak a rosszat látom ennek a végén.
2015. ápr. 19. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Idefigyelj, én ha nem érezném a bal mellemet, nem várnék keddig, de te tudod.
2015. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jogos:(
2015. ápr. 19. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi újság??
2015. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam ultrahangon meg urológusnál ott minden rendben eddig:)
2015. ápr. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!