Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha vért pisilek, de ultrahango...

Ha vért pisilek, de ultrahangon a vesémmel nincs gond, akkor miért lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

húgyúti fertőzés? Esetleg E.coli baci?

Fáj is vagy csíp?

Húgyhólyagelváltozások?

2015. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
húgyhólyag? húgycső az milyen? gyulladás?
2015. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy a labor szerint mi színezi el a vizeleted. Ha egész vvt-k vannak benne, akkor húgyúti sérülés (pl. kő), fertőzés, rosszabb esetben daganat is okozhatja.

Ha vvt töredékek, akkor lehet valamilyen glomerulonephritis is (ezt az UH nem mutatja ki).

Ha pedig már maga a szabad hemoglobin (vagy esetleg bilirubin, de ez inkább barna mint piros) színezi el, akkor teljesen máshol van a gond.

2015. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostmar lassan 4honapja tart kisebb kihagyasokkal...nem faj ...nem lehet hugyuti fertozes es valoszinuleg ko sem ,mert mar CT-n is voltam (csak a vesém teruletet neztek CT-vel ,mivel csak 15vagyok )....elejen meg latszott a ver a pisiben , de mostmar csak ugye ha megvizsgaljak....a derekam faj ..nem is kicsit
2015. ápr. 19. 17:09
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Feltétlenül fordulj orvoshoz. Talán más vizsgálatokra is szükség lesz még.
2015. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze h fordultam orvoshoz:D nem a sajat ct gepembe fekudtem bele:)

Azerz koszi:)

2015. máj. 6. 15:12
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Jó, de nem szűntek meg a panaszaid, menj vissza az orvoshoz. Nem gondoltam én, hogy otthon vizsgáltak meg CT-vel!
2015. máj. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat ,nem akartam ugy irni...:) vissza mentem es meg mindig talaltak vert benne...amikor meg 2.at vittem be abban nem volt...az orvos sem erti mar nagyon es nagyon nem is csinalnak semmit...kaptam fajdalomra gyogyszert es ennyi:) szerintem nem lehet olyan nagy baj
2015. máj. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!