Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valamilyen betegség...

Ez lehet valamilyen betegség tünete? Picit hosszú. De nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Még felsős tanuló vagyok, de egészen kicsi korom óta rengetegszer vérzik az orrom. A normális időben negyed-fél óra után eláll, de van azért kivétel.. Fél évvel ezelőtt 3 órán át vérzett, csak a mentősök lerakták a telefont mert ez kis dolog, nem fontos.. Végül is tényleg nem fontos hogy majdnem elvéreztem. Aztán a múlt hónapban elforrasztottak egy eret mert az iskolában vérzett 2 és fél óráig, de mintha a csapból folyt volna a víz. Szó szerint. Na és ugye összeforrasztották, de azóta 2x is vérzett... Nem tudom, ez most valamire utal, hogy folyamatosan vérzik? Ha ez fontos lenne vashiányos vagyok, és állandóan ki van száradva, meg van keményedve a szám még ha 3 litert megiszok egy nap, és folyton kenegetem akkor is! Mostanában nagyon fáradt vagyok (bár gondolom ez nem fontos, de hátha). Kiskoromban szívritmuszörejem volt..


Nagyon szépen köszönöm előre is!:)



2015. ápr. 23. 18:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nagy butaságot mondok, de nem lehet hogy baj van a véremmel? Mert ez is benne van a pakliban elvileg...

Köszönöm!:)

2015. ápr. 23. 18:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat és elsősorban magas dózisú C-vitamint (napi 1000-3000 mg) , az erősíti az érfalakat. Ha aggódsz, csináltass egy vérképet.
2015. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szedek vitaminokat elég rég óta, de eddig nem nagyon használt :/ Köszönöm, lehet hogy az lesz majd..

Valaki esetleg hogy lehet-e betegségre utaló dolog?

2015. ápr. 23. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:

ezt mindenképpen érdemes lenne kivizsgáltatni. orr-fül gégészet első körben, és utána további vizsgálatok.

ha eddig is már voltatok a gégészeten, akkor másik orvoshoz menjetek vissza.

A szüleid hogy állnak ehhez?

2015. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,kerj beutalokat a haziorvostol laborba, verkepet nezni, vernyomast merni, es mas vizsgalatokra is, mert ki kell deriteni, hisz vashianyos vagy- ami a verveszteseg miatt van, es a faradekonysag is. ezt muszaj kezelni, mert akkor mas betegsegek konnyebben elofordulhatnak nalad, meg akkor is , ha csak erfalerosito kell vagy esetleg psziches problema. de deritsek ki nalad,mert fiatal vagy meg hamar meggyogyulsz most, ne halogasd. ez komoly dolog
2015. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A családodban nem fordult még elő ilyen? A gyakori orrvérzés egy örökletes betegség is lehet.
2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, nem hittem volna hogy ilyen fontos, de most már tudom... Igyekszem elmenni!:) Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek!:)
2015. ápr. 25. 09:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a szüleim eléggé meg szoktak ijedni ilyen esetekben (mindegy egyes orrvérzésnél :D ) de hát mivel múlt hónapban forrasztották, úgy gondolják csak orrvérzés, ami jogos, mert tényleg nem nagy dolog, csak nekem elég rossz szenvedni vele, mivel azóta is vérzett... Megpróbálok elmenni fül-orr gégészetre, hogy megnézzék. De mit fog vele csinálni? :D Fájni fog?
2015. ápr. 25. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:
nem fog fajni. es legalabb kideritik mivan es nem kell aggodnod meg szenvedned tovabb. de ha halogatod akkor ki tudja mi lesz...es az mar lehet hogy fajni fog...
2015. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.... A következő orrvérzésnél meggyőzöm a szüleimet hogy menjünk el! :) Köszönöm!:)
2015. ápr. 27. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!