Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom van? (Többi...

Tüdőgyulladásom van? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden 38,4 fokos lázam volt, és egy kicsit köhögtem is. Szerda, csütörtök nem lett jobb a helyzet, mert még mindig hőemelkedésem volt, és egyre erősebben köhögtem, már majdnem megfulladtam. PéntPénteken lementem orvoshoz, felírt antibiotikumokatt, és egy köhögés csillapítót, ami egyben köptető is volt. Szombaton muszáj volt elmennem egy előadásra, mert nagyon nagy szerepem volt, és a töbtöbbiek számítottak rám. Nos,ez nem tet jót mert alig volt utána hangom. Hétfőn és Kedden még otthon voltam, de szerdán elmentem iskolába,mert az orvorvos keddig irt ki. (Azt mondta, ha nem leszek Jobban menjek vissza)...A napokban csillapodott egy kicsity a köhögésem, de ma pedig erős mellkasi fájdalmatm van. Mitől lehet? Talán nem köhögtem még fel mindent, és ettől fáj? Vagy esetleg ez tüdőgyulladás? Kérlek segítsetek!

13/L



2015. ápr. 25. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet izomláz is a sok köhögéstől, de menj vissza az orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, hörghurut is lehet, attól is fájhat a mellkasod.
2015. ápr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 25. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvos biztosan meghallgatta a tüdődet, ha tüdőgyulladás lett volna, azt hallja a sztetoszkóppal. A sok köhögéstől fáj a mellkasod. A tüdőgyulladásnál min. 39, de inkább 40 fokos láz van.
2015. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, idén állítólag sok volt a láz nélküli tüdőgyulladás is.
2015. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!