Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agy daganatom van?

Agy daganatom van?

Figyelt kérdés
Egy hete faj a fej tetőm,nem folyamatosan,csak ritkán,de egyik ejszaka annyira fajt hogy nem tudtam aludni,el mentem házi orvoshoz,meg vizsgált es azt mondta hogy neurológiai eltérést nem lat,irt ki gyk adás csökkentot..nos azóta ejszaka nem fajt a fejem,viszont néha szedelgek,es olyan mintha mar be keptelnem a tüneteket..egyebkent pánikbeteg vagyok..es 21
2015. ápr. 26. 00:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Es azóta is fajdogal a fejem..nagyon meg vagyok ijedve:((
2015. ápr. 26. 00:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejfájásod a túlzott félelmeid miatt van. El kéne tudnod engedni őket és szerintem elmúlna.
2015. ápr. 26. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agydagantnak más tünetei is vannak. Lehet csak nem iszol elég folyadékot, nem levegőzöl eleget, túl sokat idegeskedsz vagy magas a vérmnyomásod.
2015. ápr. 26. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

előzőnek: nem mindig..rokon lánynak csak fájt a feje. Más tünete nem volt.

Kérdező: akkor sokkal nagyobb fájdalmaid lennének, és a fájdalom nem múlna,hanem erősödne. nyugi.

2015. ápr. 26. 14:34
 5/5 A kérdező kommentje:
:(
2015. ápr. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!