Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van kiut a depresszio, panikbe...

Van kiut a depresszio, panikbetegseg, szoc. Fobiabol? kb 5 eve van egyre szarabb. Se eletkedv se semmi, pesszimista vagyok ezek miatt. Ugy erzem nem birom tovabb mar. Kilehet gyogyulni ebbol? 19 f.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van velem is! Fogalmam sincs mi lehet ebből a kiút, vagyis van, de semmi nem használ:( Hátha mond valaki valami okosat
2015. ápr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az összervezet oxigénhiányától vannak ezek a problémák.

Ha megkerestek, elmondom, hogy hogyan lett vége számomra.

2015. ápr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichoterápián voltál már?
2015. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azon meg nem. 2010-be volt egy rohamom ajulas rangatozas ilyesmi tunetekkel ahogy elmondtak. Nem aludtam nem nagyon kajaltam es nem nagyon ittam 2 napig. Nyar volt meleg volt elv.besurusodott a verem,meg a kimerultsegtol volt. Utana uj suli uj emberek stb. Nem volt jo . Koltozes stressz stb. Magasvernyomas izzadas szedules ezzel kezdodott. Kaptam rivotril frontin ilyesmi gyogyszereket inkabb kiutott mint hasznalt volna. Voltam mindenfele vizsgalaton elv.szervi bajom nincs3n. Pedig magasvernyomas,szedules egyensuly problema fejfajas is van ezek mellett... nem akarok gyogyszereken elni,mert meg tunetmentes se vagyok tole. Per pill 0,25os frontinbol napi 1,5 szemet szedek. Pszichiatereknel voltam az elmult evek alatt nagOn nem segitettek.
2015. ápr. 28. 08:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Nembitom a tomott nyuzsis helyeket a tomegkozlekedest a boltokat mert be stresszelek,panikolok. Sajnos a sulit is abbahagytam ez miatt. Elegge szar ez a betegseg m7vel nem latszik,es az embert hazavagja rendesen. Nemtudom mit kene csinalnom vagy hova kene meg forduljak...
2015. ápr. 28. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pszichés köhögésem szokott előjönni olyankor amikor alávaló bűnöző és korrupt gazemberek akarnak uralkodni felettem vagy ha már kiszolgáltatottjuk vagyok. Ekkor a bűnözésről szóló hírek tovább fokozzák köhögésem. Ugyanígy mint esetedben, a tömegben szokott előjönni. De a kietlen természetben vagy Ausztriában meg sehol, még a fővárosukban Bécsben sem. Valószínű a hazai társadalom feszültségét érzem, amit az emberekből kivált a korrupció és bűnözés amiről értesülnek vagy elszenvedik. Ezért nem jelentkezik például Ausztriában vagy a természetben.

Leírom mi segített, mert szerintem neked is beválik. A kiváltó okok megszüntetése. Vagy ha nem lehetett, mert hát bűnöző mindig lenni fog, akkor nem hagytam hogy fölém kerekedjenek. Legutóbb volt olyan nap hogy 140 km-t bicikliztem akár felét széllel szemben, mert a biciklizés erősíti az immunrendszert. Főleg a természetben és a szomszédmentes falusi szülői házban igyekeztem sokat tartózkodni. Tehát hogy tudatosodjon bennem hogy nem csak olyan élettér van ahol szinte minden négyzetméterre két ember jut. Valamint a megerősödött fizikum után tettem róla hogy a gazembereknek ne legyen hatalmuk felettem. Például társasházi közgyűlésen a korrupt közös képviselő és a lakók elé vetettem hogy 40 millióból akarja megcsináltatni a ház külső szigetelését, ugyanakkor meg itt van egy találomra kiválasztott árajánlatom 11 millióról. Vagyis a túlszámlázás hasznán osztozott volna. A lakók földbe döngölték szavaikkal a csalni akarót, és ez tovább erősítette egészségemet. Megszűnt a köhögésem, és nem váltja ki fizikai inger sem, pedig azelőtt a szmog vagy az evés tovább fokozta. Nem volt szükség orvosra vagy gyógyszerre. Sok éve sem segített orvos vagy gyógyszer az akkori pszichés köhögésemen. Ami nem meglepő, hisz a korrupció mint kiváltó ok hogy lenne orvosolható patikaszerekkel. A kiváltó okokat vettem célba. Neked is arra kell rájönnöd hogy mi a kiváltó ok. A tömeg elégedetlen kisugárzása is okozhatja. De ők inkább csak erősítik a kiváltó okot. A gyökerét kell megtalálni a kiváltó oknak. Ez lehet iskolai vagy munkahelyi megfelelni akarás vagy stressz, bármi, mindenkinél más és más. Ismertem olyat is akinél a rossz házastárs volt a kiváltó ok a lebetegedésre. De mikor rájött egy súlyos betegség után, páros lábbal rúgta ki életéből. Azóta 20 évvel fiatalabbnak tűnik és vasegésszéges.

Ha teheted sportolj a tiszta levegőjű természetben. Gyalogtúra is jó például erdőkben. Vagy falun vagy tanyán töltött idő, rokonoknál, ismerősöknél. Majd mikor már tapasztalod a sok mozgás utáni jobb egészséget, ösztönösen mosolyogni fogsz az örömtől és fokozni fogod. A természetben való mozgást egybekötheted eladó tanya keresésével is. Például a Bakony ősvadonjában van még néhány ami nem dőlt össze, senkinek sem kell jelképes összegért sem, pedig luxusszanatórium a léleknek és ezért a testi egészségnek is. De ha van például nagyszülői házatok vidéken, akkor nem is kell ilyen "óvóhelyeket" keresned hisz akkor már van. Az ember nem is gondolná hogy a magára hagyott falusi vagy tanyasi házak nagyobb kicsek az egészség miatt mint a Rózsadombi villák. Mert a Rózsadombon általánam nem lehet meggyógyulni, de az ősvadonban 1 percen belül gyógyultnak érzi magát az ember.

Ha teheted akkor egy megfelelő külföldet is kipróbálhatsz. Mert én még Bécsben sem köhögök, pedig szmog és tömeg épp úgy van mint a hazai iparvárosomban. És ha valahol külföldön azt tapasztalod hogy ott nyoma veszett minden panaszodnak, akkor bizony forduljon meg a fejedben hogy ott dolgozol és ott élsz. De az is lehet hogy a hazai vidéki falvak is ugyanolyan jók, bár azt megjegyzem hogy a falvakban is sokszor jelen van a városi rohanó és kiszolgáltatott életmód, főleg ha városra járnak dolgozni. Ezért említettem a tanyákat. Vagy külföld, lényeg hogy keresni és kutatni kell azokat a feltételeket amikor az ember egészséges tud lenni.

2015. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg valamilyen pszichotrápiás módszert (relaxációs módszerek, kognitív viselkedésterápia).
2015. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!