Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ideje, idoszakosan hanyok....

Egy ideje, idoszakosan hanyok. Nem sokat, de nem is keveset. Van, hogy egy darabig semmi, aztan csak elkap a hanyinger, es nem tudom mitol. Tudnatok segiteni, hogy mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény nagymamám. Ő is hányt időszakosan. Igaz, hogy ő már 82 éves volt, és beteg volt az epéje. Úgy halt meg, hogy sose tudtuk meg mi volt a baja.

Te hány éves vagy? És van, volt valami bajod? Van e túlsúlyod, van e ételallergiád. Fiú vagy e vagy lány? Elmúltál már 12?

" Egy ideje időszakosan hányok" hát ez bizony információ. Bocsássál meg.....

2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichés okai is lehetnek.

Nemrég én is hánytam ugyanígy ahogy írtad. Akkor kezdte mikor a társasházi közös képviselőnk előadta hogy 4-szeres áron akarja belekeverni a lakókat az energetikai felújításba.

A hányás és a pszichés köhögés egy csapásra köddé vált amikor megakadályoztuk abban hogy hülyének nézzen bennünk.

Például ha úgy érzed hogy nem te irányítod életed. Vagy iskolai/munkahelyi megfelelési kényszer, nyomasztó gondok, stressz, netán tartós kialvatlanság. A kiváltó okot kell megtalálni és megszüntetni. De azért egy kivizsgálás sem árt. De ha betegséget nem találnak, akkor a lehetséges okot már tudod hol keresd.

2015. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszban nem akartam nyomdafestéket nem tűrően fogalmazni, de szó szerint hánytam a bűntől és korrupciótól amit a szóban forgó esetben a közös képviselő okozott. Ezt még a közgyűlésen sem titkoltam, minek kellett volna. Mikor helyére tettük, egyből kutya bajom lett.

De a lelki kiváltó ok roppant változatos tud lenni. Ahány ember annyi sors. Talán ezért nem szokott könnyű lenni a kiváltó ok megtalálása.

2015. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!