Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candidára melyik a legjobb...

Candidára melyik a legjobb vényköteles gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sikeresen kiújult nálam, megint antibiotikumtól... a múltkori esetben vény nélküli hüvelycuccoktól semmit sem enyhült, Fluconazole-Q-t kaptam rá, 1 kapszulától meggyógyult. Most ugyanez a gyógyszer már nem használ neki, már 2-t vettem be és semmi.

Akinek írtak már fel vényköteles gyógyszert Candidára, használt-e, mi volt az?



2015. máj. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a sima boraxos kúp szokott a legjobb lenni
2015. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!


Közben jártam már orvosnál, elmondtam neki a bajomat, megvizsgált. Eléggé fölényeskedő volt, mondta, hogy hát ez egyáltalán nem biztos, hogy candida. Én meg tudom, hogy az, múltkor is az volt az antibiotikumtól, csak akkor hatott rá a flukonazol. Szóval ez a doki most felírta az Azi Sandoz nevű gyógyszert, ami szerintem baromira nem candidára van, sőt a mellékhatásai között ott van, hogy még candidát is okozhat. Marhára nincs kedvem ahhoz, hogy ettől most még súlyosbodjon!

Mellé valami gyógyszertárban kikevert hüvelykúpot is kiírt, sok összetevője volt, de nem a CNS hüvelykúp, hanem valami más. Az lehet, hogy hüvelygombára van, fogalmam sincs. De ez marhára zavar, hogy Azi Sandozt írt ki.

2015. máj. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!