Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt múlt el...

Mennyi idő alatt múlt el mononucleosis csókbetegség?

Figyelt kérdés

Már 4.napja nem tudok enni, inni is alig. Vérvételre nem küldött az orvos. Nekem már az is gyógyulásnak számít ha tudok nyelni?

Előtte voltam v 2hétig lázas, meg izzadtam este, rázott a hideg most meg ez. Nagyon rosszul vagyok.



2015. máj. 9. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétig tartott. Egy nap láz, rosszullét, agy nap hőemelkedés, egy nap minden oké, aztán kezdődött előről.
2015. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*egy nap bocs
2015. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallottál róla, hogy Federernek, a teniszezőnek is ilyen betegsége volt. Le is fogyott rendesen, de már jól van, újból teniszezik. Sajnos nem tudom a választ, mit ír erről a google, nézd meg.
2015. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez sok dologtól függ.Vannak tünetmentesek,vannak akik csak lázasak voltak.Nekem több mint 2 éve volt ez a betegségem,életveszélybe kerültem a szövődményei miatt.6 hónap felépülést mondtak,azóta sem vagyok a toppon,de muszáj türelmesnek lennem :)
2015. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez egy fertőző betegség, ami életveszélyes stádiumba lép, ha nincs kikezelve. Kórházi kezelést követően 6 hónap felépülési idő tünetmentesen is
2015. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!