Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes bevállalni a lábbütyök...

Érdemes bevállalni a lábbütyök műtétet, továbbá, ki venné fel velem a kapcsolatot, akinek Schorth gyógytornát igénylő gerincferdülése van, ami látható?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár gondolatot váltani olyan női beteg sors társammal, aki a tapasztalatával, az enyémmel hasonló problémájával empatikus, és válaszol.köszönöm

2015. máj. 9. 12:52
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 éve van scoliosisom, mostanra 61 fokosra romlott. 2 éve van fűzőm. Ha bármi kérdésed lenne, én szívesen válaszolok neked:)
2015. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Neked, hol mérték be a deformitás fokát? Mert a háziorvos megállapította anno, hogy ---Hű, de nagyon ronda a gerincem!!.., aztán, kb. ennyi volt. Nekem el van csavarodva, így bordapúp van az egyik oldalon. Itthon tornázok, tartom magam, de ha nézik, ruhán át is látszik. Megvisel lelkileg, fizikailag egyaránt. A fűző mellett tornázol, is?
2015. máj. 15. 15:28
 3/3 A kérdező kommentje:
4 év alatt, 61 fok, az nagyon sok...ez hogy történhetett?
2015. máj. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!