Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a hasam ilyenkor...

Ismeretenségesség kérdése:

Nagyon fáj a hasam ilyenkor mi a teendő? Tippeket kérek

Figyelt kérdés
A hasam fáj,de inkább a gyomrom,elentünk orvoshoz,de az valami banános sz@rt akar nekem gyógyszernek ,abból beis vettem 1-et de nem hat,probálkoztam a normaflorral,és a rubofennel ,valami tippet adjatok

2015. máj. 12. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasfájásnak kapásból 50+ oka lehet. Ki kell vizsgálni, mert amíg nincs meg, hogy mi okozza, nem tudod kezelni sem. Ha a tünetet akarod elnyomni, akkor fájdalomcsillapító, savcsökkentő, gyógytea, stresszoldás használhat.
2015. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan a problémám ,sav okozta,erre valami házi gyógykezelés? Mert az orvos felirt egy gyógyszert ,de csak holnap lehet kiváltani
2015. máj. 12. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha savas vagy, akkor a savcsökkentő mellett segíthet a salvus víz (teszkóban, patikában is kapható gyógyvíz, én is ezt iszom), illetve különböző ételek, keress rá a neten,hogy mit ehet az, aki savas.
2015. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el tükrözésre, akkor kizárhatjátok a fekályt, savproblémát, rákot...


Amúgy ha sok savat érzel a torkodban, igyál citromos dolgokat, mert kevés a savad, ezért nem tud zárni a gyomorszáj.

2015. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem is sok a savam, refluxom is van. Leginkább a Rennie Antacidum vált be eddig. Pillanatok alatt megszünteti a gyomorfájást, gyomorégést.
2015. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!