Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » égő fájdalom a hátamnál, de...

égő fájdalom a hátamnál, de belülről és nem tudom mitől?

Figyelt kérdés

sokszor csak úgy égető a fájdalom,máskor lezsibbad egy kicsit,de ilyenkor az egy kicsit általában enyhít a fájdalmon hogyha valaminek nekidőlök a hátammal. nem a hátam fáj egyébként,hanem belülről lassan 2 hete.

hogyha valakinek volt valami hasonló betegsége vagy sejti mi lehet a baj megköszönném ha segítene valahogy?

dohányzok,orvoshoz pedig nem igazán tudok elmenni.


2015. máj. 15. 12:55
 1/2 A kérdező kommentje:
lázas nem vagyok,és a jobb oldalamnál van egyébként a fájdalom.
2015. máj. 15. 13:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen fájdalmaim nekem is szoktak lenni. Én úgy gondolom, hogy a hátizmok görcsölése miatt, az inak szélei lerepednek a csontokról. Ezért ínhüvelygyulladás szerű szúró égető fájdalmat érezni hol itt, hol ott. Az egyik még el sem múlik, már máshol is belehasít a fájdalom. Először huszonegynéhány éves koromban éreztem, reumatológusnál, ortopédusnál, tüdőgondozóban stb. jártam vele. Mindenhol más mondvacsinált diagnózis, egyszer egy doki "vándorló ízületgyulladást" diagnosztizált.

Infralámpával lehet enyhíteni a fájdalmon, meg az Aflamin por alakban csillapítja az érzetet.

Egyébként a közvetlen oka a meghűlés, huzatos helyen tartózkodás miatt. De közvetett oka, amiből minden betegség elváltozás kiindul, az a szervezet oxigénhiányos állapota. 50 évesen álltam neki oxigént lélegezni, és másfél év alatt minden problémám bajom megoldódott.

2015. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!