Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyeres vérrög csomó elmúlha...

Aranyeres vérrög csomó elmúlhat magától vagy csak a műtét segíthet? Felszivodhat magától? Milyen orvoshoz kell menni vele?

Figyelt kérdés
Mar 1 honapja szenvedek vele,kup,krem de semmi valtozas.ujjbegynyi nagy kek csomo keseriti eletem.soha nem volt aranyerem es rogton egy ilyennel inditottam.csak 30 eves vagyok.meddig van trombozis veszely?

2015. máj. 19. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aranyeres vérrög, nem okoz trombózist. Végeleges elmúlni magától nem valószínű, hogy elfog. Viszont a gyulladás az idővel elmúlik, így fájni sem fog, problémát sem okoz. Sajnos hónapokig fájhat. De ez csökkenni fog, aztán elmúlik. Persze, ha újra kemény széklet lesz, újra begyulladhat...és megint kezdődik a hetekig tartó fájdalom. Nagyon figyelj a táplálkozásra, és arra, hogy minden nap puha legyen a székleted. Kend, amit felírtak rá.
2015. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
El kéne menni a proktológiára és az ottani vizsgálat után ők segítenek neked.
2015. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nálunk nincs ilyen rendelés
2015. máj. 19. 21:39
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de a megyeszékhelyen a járóbeteg rendelőintézetben kell legyen.
2015. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!