Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fulladok, légszomjam...

Mitől fulladok, légszomjam van, alíg kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Tegnap este kb 2 órát ültem a konyhába, nem kaptam levegőt, nagyon erősen kelett beszívnom, aztán kiszivnom a levegőt. Sajnos most reggel is ugyan ez van, valamikor nyelni se tudok, fáj a fejem, ájulás érzés kísér, és olyan, mintha hangyák mászkálnának a testemen. Mi lehet ez? Valaki tud valamit? Anyunak mondtam de ő azt mondta hogy a tudat alattimba van benne, azt mondja pánikroham, de a mellkasom is fáj. Orvoshoz nem akar vinni.

2015. máj. 21. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azert nem artana ha megnezne egy orvos.
2015. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is rakaszkodok hozzá, suliba nem mentem be, anyut megfűzöm, ha nem, Elmegyek egyedűl, mert ez nem játék, meghalni mé nem akarok.
2015. máj. 21. 10:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy pánikroham, de ha az akkor is dokihoz kell menni, mert ez viszonylag súlyosnak számít, hogy otthon, a megszokott környezetedben 2 órás rohamod van.
2015. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. Most is fulladozok. Erősen kell vennem a levegőt. Én nem hiszem hogy Pánikroham lenne.
2015. máj. 21. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát pedig, ha valami komolyabb bajod lenne, akkor már történt volna valami és nem csak fulladoznál. Tehát ha tüdőgyulladásod lenne, akkor szinte biztos, hogy lázad is lenne, vagy ki sem kelnél az ágyból. A leírásod alapján tipikus pánikbetegség, aminek fő tünete a mellkasi fájdalom is. De természetesen minden egyéb betegséget ki kell zárni, úgyhogy irány a házidoki minél hamarabb.
2015. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamo77db ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy sürgősen forduljatok orvoshoz! Ha a szervi háttér kizárható, akkor keressetek egy jó pszichiátert.
2015. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Masodik lehetoseg az asztma.
2015. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

értem, megyek háziorvoshoz, ő szerinte nem tudja mi a baj.

vettem be egy frontint, anyunak van ithon, de nem nagyon mulik el tőle. Azt tudom, hogy vashiányom van, amire szednem kell a vas tablettát 4 hónapig.

2015. máj. 21. 13:28
 9/15 A kérdező kommentje:
a másik, köhögök is, lehet hogy a légszomj miatt?
2015. máj. 21. 13:33
 10/15 anonim ***** válasza:

igen, lehet.


inkabb nem kene beszedni semmit.

2015. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!