Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet limfóma? Help!

Ez lehet limfóma? Help!

Figyelt kérdés
A fülem mögött tegnap este vettem észre a csonton egy kis dudort. Teljesen olyan mintha a csont része lenne, mert elég kemény, viszont akkor még nem fájt. Persze azóta annyit nyomkodtam hogy megfájdult. Ha hozzáérek fáj. Nehezen, de egy minimálisan tudom mozgatni. Kb. borsószem méretű. Mi a franc lehet ez? Valaki segítsen:c

2015. máj. 22. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem nyomogatnád, inkább mutasd meg a háziorvosnak.
2015. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Amúgy 14. éves vagyok, ezt elfelejtettem odabiggyeszteni. El fogok menni orvoshoz, minél előbb. Lehet komoly baj?:c
2015. máj. 22. 14:51
 3/27 A kérdező kommentje:
Jajj, azt sem irtam hozzá, hogy 2 hónapja voltam vérvételen, akkor minden tökéletesen rendben volt.
2015. máj. 22. 14:53
 4/27 anonim ***** válasza:
De mégis miért pont az lenne? Nagy valószínűséggel semmi bajod, ha nagyon aggaszt, akkor mutasd meg házidokinak.
2015. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Attól féltem, hogy az lehet... mivel hogy elvileg ott is van nyirokcsomó... A neten olvastam mindent össze vissza. Elég félős vagyok e-téren. Megfogom:) remélem, hogy nincs baj..xd
2015. máj. 22. 15:01
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában felső légúti fertőzésed, esetleg középfülgyulladásod? Ez nyirokcsomó, ami megduzzadt, most a nyomkodástól fájhat. Nézesd meg dokival, mindenképp, de nagyon kicsi a valószínűsége, hogy limfóma.
2015. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ott egyébként nincs nyirokcsomó, ráadásul azon a csonton sok embernek van ilyen kitüremkedése, ez a csont része, szerintem eddig nem tapiztad, most meg rákattantál. Normál vérképpel pedig teljesen felesleges egy ilyen betegségtől rettegni, azt simán kimutatta volna a labor.
2015. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek hétfőn az orvoshoz, köszönöm a válaszokat:) Egy pár hete volt egy kis torokfájásom 3-4 napig, az eléggé fájdalmas is volt, de elmúlt magától. Régebben is észrevettem már itt ezt a kis dudort, de akkor a csont részének hittem, hisz kemény. Most kis aprólékosabb taperolás után éreztem a szélét, és attól ijedtem meg... de remélem igazatok van, és nincs baj sem:)
2015. máj. 22. 15:07
 9/27 anonim ***** válasza:

7-es, a fül mögött van nyirokcsomó, és ha elmozdítható, akkor biztosan nem a csont része:-)


Banális vírusfertőzések okozhatják reaktív megnagyobbodását, előfodulhat toxoplazmózis vagy mononukleózis kapcsán is.

2015. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mononukleózis kizárt, hisz még sosem volt párom, és nem is csókolóztam még..xd a másikban is kételkedem, de köszönöm a választ:)
2015. máj. 22. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!