Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz, hogy a fagyasztásos...

Igaz, hogy a fagyasztásos szemölcsirtás hege örökre érzékeny marad a változékony időjárásra?

Figyelt kérdés
Azt mondta a bőrgyógyászom, hogy olyan heget hagy maga után, ami mindig fájni fog majd, ha kint változékony az idő, és felírt egy kenőcsöt, hogy azzal kenjem. Az el is mulasztotta, de kiújult, és már 10 szemölcsöm van. Nem tudom most mit tegyek.

2015. máj. 29. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél vissza, és reklamáljál. Romlott lehetett a fagyasztó.
2015. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha terjed, az ciki. Sürgősen menj vele orvoshoz (esetleg másikhoz...) mielőtt még több lenne.

Egyébként szerintem meredek hülyeség. Nekem a kezemről fagyasztottak egyet sok-sok éve. Olyannyira nem érzékeny, (és heg sem maradt utána) hogy már azt sem tudnám megmutatni, hol volt.

2015. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz! Nekem a hasamon volt egy anyajegy és azt folyékony nitrogénbe mártott tamponnal fagyasztották le. Semmi utóhatás nem volt, soha nem fájt a helye, akár változott az időjárás, akár nem. Ma már meg sem találom a helyét.
2015. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!