Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom hogy pánikbete...

Honnan tudhatom hogy pánikbeteg vagy szívbeteg vagyook?

Figyelt kérdés
Máb mit egy éve tart ez a rémálom. Pánikrohamaim vannak és nagyon erős halálfélelmem. Mindig a szívemre gondolok és bedobog és erősen ver. Amikor nem gondolok rá se halálélelem se se szívpanaszok. Mit gondoltok? pánikbeteg vagy szívbeteg vagyok?

2015. jún. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pánikbeteg vagy, de ha így folytatod szívbeteg is leszel a sok idegeskedéstől.
2015. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogyan tudnám ezt leküzdeni?
2015. jún. 7. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől alakult ki? Azt kellene megszüntetni. Ha nem megy kérj segítséget pszichológustól, járj terápiára, jógázz, relaxálj stb.
2015. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mitől alakult ki. Egyszerűen csak attól félek hogy egyszer váratlaul megáll a szívem és meghalok.
2015. jún. 7. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy belgyógyászati vizsgálattal ki lehet deríteni, hogy van-e bármilyen szívproblémád, bár az a gyanúm, hogy nem lesz.

A pánikbetegségeddel pedig fordulj szakorvoshoz, pszichológushoz és jógázz. A pánikbetegségből akkor lehet kigyógyulni, ha az azt kiváltó okra fény derül és azt megszüntetik.

Én is pánikbeteg voltam és teljesen kigyógyultam ilyen módon belőle.

2015. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy negatív kardiológiai lelet talán megnyugtatna.
2015. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz! Valószínűleg nincsen semmi baja a szívednek, de jobb félni mint megijedni!
2015. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!