Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lesz valami komoly bajom ha...

Lesz valami komoly bajom ha az Amoxicillin-Augumentin-re alkoholt iszok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mandulagyulladásom van, viszont holnap egy olyan bulira vagyok hivatalos amit nem szabad kihagyjak, és ha már ott vagyok akkor nem tudok ellenállni a piának :D

#alkohol #antibiotikum #mandulagyulladás #Amoxiccilin #Augumentin
2015. jún. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
maximum máj és vesekárosodás... de gondolom megéri neked.
2015. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy az egészséged, vagy vered magad! Döntsd el te.
2015. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne igyal.
2015. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
Ne igyál! Nem tudható, hogy milyen következményei lehetnek, ha az említett gyógyszerekre ráiszol!
2015. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lehet tudni, akkor i guess, majd én fogom megtudni és közölni a világgal az információkat :D :D Egyébként meg úgy olvastam, hogy az antibiotikumra való ivásnak annyi a hátránya, hogy jobban "megüt" a pia, mert a gyógyszer gátolja az alkohol lebontó enzímeit, és max nem lesz hatása a kezelésnek. Csak pontosan nem találtam semmit, erre az Augumentin-es kezelésre.
2015. jún. 12. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező el van telve és nem tudja, hogy hanyadán áll. Ez az igazság. Jómódú, s nincs miről beszélni itt.
2015. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hasznos a kommented, köszi, de inkább az érdekelt volna, hogy ha valaki esetleg tud is valami konkrétat azon kívül, hogy "Nem szabad" az ossza meg velem, érted?
2015. jún. 12. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam végül megosztom veletek, érdekesség képpen, hogy mi történt az alkoholfogyasztás után :D

Az, hogy másnapra a mandulagyulladásom alábbhagyott, nem volt semmi bajom(Azon kívül, hogy kicsit fájt a fejem a sok piától), és teljesen helyrejöttem. Én voltam a legjobban meglepve, nem tudom minek tulajdonítsam, de nagyon örültem neki :)))

2015. jún. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!