Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3-4 hete naponta kohogok...

3-4 hete naponta kohogok egyet. Mas panaszom nincs. Mi okozhatja ezt? Masnak is volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az okoza, hogy élsz.
2015. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz a levegő, meg az ember néha köhög, én is köhintek, megesik, ha viszont érzed, hogy tüdőből jön, vagy erőteljes, akkor látogass meg egy tüdőgondozót, mert lehet, hogy asztma, ha meg dohányzol, akkor attól is lehet
2015. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha nem múlik el, menj orvoshoz, csak ő fogja tudni megállapítani, hogy mi okozhatja. Egyébként nekem volt ilyen, és kiderült gyomortükrözés után, hogy refluxom (a felső gyomorszáj záróizma nem zár jól, és ezért a gyomorsav visszaáramlik a nyelőcsőbe) van, ami okozhat köhögést.De fél évig szedtem refluxra gyógyszert, és nem múlt el a köhögés. Gégészeren rájöttek, hogy krónikus torokmandula gyulladásom van (annak ellenére, hogy a mandulám nincs bedagadva, és nem is fáj, csak genny szivárog belőlük, és azt köhögöm fel, de gyakorlatilag semmi panaszom sincs).Most fogják kivenni a mandulám, de ettől függetlenül, lehet, hogy neked semmi hasonló problémád nincs, csak valami elhúzódó megfázás vagy városi levegő..bármi lehet, szerintem ne aggódj, de ha mégis, menj el orvoshoz, ő majd megnyugtat!
2015. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyszerű... napi egy kőhögés miatt orvoshoz rohanni. én 32 éve naponta köhogyök párat.
2015. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!