Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipohondriás vagyok! Minden...

Hipohondriás vagyok! Minden kis dolog miatt azthiszem megfogok halni. Mit tegyek? Tegnap pl. sírtam mert a fejem közepén van egy dudor és azthiszem hogy agydaganat!

Figyelt kérdés
Segítsetek, egyszerűen pl. a fejemen van egy dudor, és azthiszem, hogy agydaganat. Beetetem magamnak. Hogyan szokjak le róla?

2015. jún. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
de miért van ott az a dudor azt lehet tudni?
2015. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert pl az nem kis dolog, az embernek csak úgy nincs dudor a fején
2015. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint dudor. Ha a fejem közepén huzom az ujjam, akkor egy idő után hirtelen felmegy kb. a fejem közepén, majd onnan pedig jól megy le. De ha ott megnyomom fáj
2015. jún. 26. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ezt nem értem ne haragudj, felmegy lemegy... ezt szerintem csak bebeszéled...
2015. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem! igaz!! és mindenhol ha vakarom a fejem letudok szedni ilyen sárga cuccot...pedig egészséges vagyok, 4 naponta hajat mosok, 40 cm kb. a hajam
2015. szept. 10. 20:13
 6/6 anonim válasza:
Szia! :) az a 'sárga cucc' amit írtál lehet ekcéma..az egyik osztálytársamnak volt és állandóan viszketett a feje és kicsit büdös is volt..javaslom keress fel vele egy bőrgyógyászt :)
2017. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!