Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma reggel, ahogy felkeltem...

Ma reggel, ahogy felkeltem fajt a vakbelem, vagy valami a kornyeken. Szekrekedes lehetett?

Figyelt kérdés
Ma felkeltem, es ahogy jartam szuro erzest ereztem a vakbelem kornyeken. 2 napja nem szekleteltem, de ma 2x-is, es mind a ketszer az urulek nehezen jott. Mostmar nem faj semmim. Tehat a szekrekedes okozhat ilyet, vagy mindenkepp muszaly orvoshoz fordulnom?
2015. jún. 25. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a beleid fájtak, mert nem volt székleted, ha székelés után elmúlt a fájdalom, akkor attól volt
2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ha fel vagyok puffadva.

Ha nem krónikus, felesleges orvoshoz menni. Ha meg vakbélgyuzlladás, akkor úgyis tudni fogod hogy emnnei kell. Az nem csak kicsit szúr, bár nekem nem Volt, de láttam 1-2 embert akinek igen.

2015. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!