Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 61 éves nő vagyok, reggel nem...

61 éves nő vagyok, reggel nem tudok lábra állni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
61 éves nő vagyok. Kétszer adódott ilyen problémám (tegnap és ma reggel) felkelésnél, nem bírtam lábra állni, egyensúlyozni, elindulni nem tudok a lábamon. Semmi szédülés nem volt, egyszerűen csak a lábaimra nem tudok ráállni, a kezeimmel sincs semmi probléma. Éjszakai alvásnál a lábam rángatózik, az unokám megfigyelte. Fél óra, mire lábra tudok állni és elindulni.

2015. júl. 3. 07:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy cukorbeteg is vagyok.
2015. júl. 3. 07:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálta megmasszírozni a lábát? Lehet hogy a keringés miatt.
2015. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, elképzelhető. Köszönöm a választ.
2015. júl. 3. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet próbálkozni otthoni gyógymódokkal, ötletekkel tippekkel, de az lenne a legjobb, ha orvossal beszélne! Nem egy ember halt már meg úgy, vagy lett komolyabb baja, hogy azt hitte "áááh ez semmiség, semmi komoly"

Mindenféleképpen orvossal beszélnék, és átvizsgáltatnám magam. Ha az orvos pedig valami olyasmi választ adna, hogy ez már ebben a korban természetes és stb, nem hagynám annyiban! Én azt mondom, hogy mindenféleképpen meg kéne tudni a probléma okát és megfelelően kezelni. Még akkor is, ha csak néha történik meg! Tippelgetésre sokra nem megyünk, nem bíznám az egészségemet rá, hogy talán biztos a keringés, mert lehet más is

Mindenesetre jobbulást kívánok :)

2015. júl. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!