Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bajom van a leírásom...

Milyen bajom van a leírásom alapján?

Figyelt kérdés

Kedden kezdődött minden. Kb. 5 órakor felkeltem mert a hasamba szörnyű bizsergést éreztem. Egy órámba telt, mire újra elaludtam. 8.30-kor újra felébredtem, és siettem a WC-re. Aznap legalább 8-10-szer voltam a mosdóba, és minden alkalommal f**tam. Estefelé mentem a szomszéd faluba, mert dolga volt apumnak, és én is akartam menni, hogy fotózhassak. Hazafelé meg szó szerint be"kakiltam". A bugyim nem lett olyan, mert épp menstruálok, és a betét kivédte.

Tegnap is ez ment. Akkor is sokat WC-ztem ez ügybe. Este anyum mondta, hogy vegyek be egy Furazolidon-t.

Reggel mire felébredtem megint kellett f**sak. Ekkor láttam meg, hogy az éjjel bepisiltem, s ugyebár a gyógyszer miatt sárga volt a pisim.

Ma reggeliztem, és megint bevettem ez ilyen gyógyszer, s anyum mondta, hogy délbe, és este is vegyem be.

Amúgy én lefekvés előtt mindig kijárok a WC-re, szóval nem értem ezt az egészet.

Apum azt tanácsolja, hogy sok vizet igyak. Én iszok is, de attól nem f**ok méginkább?

Milyen bajom van?


2015. júl. 9. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, ételmérgezéstől kezdve, gyomorrontás, vírusos hasmenésig bármi lehet. Menj el a háziorvoshoz. Sok folyadékot azért kell inni, hogy ne száradj ki, hiszen a hasmenés rengeteg vízveszteség.
2015. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés,

viszont igen hasmenéskor fontos nagyon hogy igyál sokat.

Széntablettát vegyél be rá van irva hogy egyszerre mennyit kell,

de lehet valami virusos fertőzés

2015. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!