Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mihhez kezdjek, ha nagyon...

Mihhez kezdjek, ha nagyon szorongok, de sehogy sem tudom megfogalmazni, elmondani azt amitől szorongok?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy mi az, de nem tudom szavakba önteni és a pszichologus is akármit mond nem bírja eltalálni a bajom. 1 éve szenvedek már ebben és sehogysem tudok kijönni belőle.. A pszichologus azt mondta csak akkor tudok ebből kijönni, ha ki tudom adni magamból és elmondani de nem megy. Már mindent próbáltam, leírni, lerajzolni, körülírni, semmi nem megy. Már korházban is voltam emiatt de ott sem tudtam megfogalmazni a bajom és ez már nagyon elkeserítő. Ti mit tennétek?
2015. júl. 17. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Javítanám a kifejezőképességemet. Úgy látszik nagyon szereted titkolni a dolgot és élvezed, hogy mások foglalkoznak veled.
2015. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudod elmondani. Ez csak hiszti a javából.
2015. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sokat mondó választ sokat segített... Az iskolát is abba kellett hagynom olyan erős a szorongásom valószínű hogy egy kis "hiszti" miatt ennyit feláldoznék... Logikus
2015. júl. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!