Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziám van, nincsenek...

Epilepsziám van, nincsenek nagy rohamaim, csak néhány másodpercig tartó "tudatkiesés". Rendszeresen szedek gyógyszert, és már több mint egy éve tünetmentes vagyok. Dolgozhatom éjszaka?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen közel 1 éve dolgozom, és mindig éjszaka. Most voltam ellenőrzésen az ideggyógyásznál, és azt mondta, hogy hiába nem volt semmilyen rohamom már több, mint egy éve, és hiába nem is szoktak lenn, csak kis "rohamaim", epilepsziás semmiképpen nem dolgozhat éjszaka.

Mit csináljak? Hagyjam ott a munkám?


2015. júl. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2015. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az epilepsziásoknak fontos, hogy minden nap jól kipihenjék magukat.

Ha ez neked nappal is sikerül (ami az orvosok szerint nem így van), akkor dolgozhatsz éjjel is, miért ne.


De én nem vagyok ideggyógyász, sőt, orvos sem.

Ez egyértelműen a te döntésed. A kérdés még az, hogy mennyire bízol meg a dokidban. Végül is ő kezel téged, ő látja az EEG-d meg a gyógyszerszinted.

2015. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Ha ez az ára az egészségednek, akkor keress számodra megfelelő munkát. Még egészséges embernek is fontos az éjszakai pihenés. Akinek pedig valamilyen betegsége van, annak még inkább!
2015. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen jól sikerült az átállás? Jól alszol? Akkor miért ne?
2015. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!