Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. Áttétes daganatot...

S. O. S. Áttétes daganatot erős szervezet képes legyőzni?

Figyelt kérdés
Édesapám 60 éves erős dohányos.Sokat fulladt nehezen vett levegőt,hasmenése volt és lázas ezért vittük kórházba. Az első vizsgálatok és az orvos esélylatolgatásai hasnyálmirigy és vastagbél kóros elváltozását mutatták melyet áttétként a májon is valószínűsítettek.Rengeteg erőt közvetítünk felé és soha nem mutatjuk a riadalmat ami bennünk van! Még nincs pontos diagnózis mert van még pár vizsgálat de nem tudom hogy készüljek fel és mi az ami segít???

2015. júl. 19. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem dohányzott volna, az segít(het)ett volna. Csak ne lennének ott azok a volnák...
2015. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne haragudj a ridegségemért. Itt már csak a csoda segíthetne. Reménykedj, megfontolásod szerint imádkozz, de készülj az esetleges gyász feldolgozására is. Sok erőt és kitartást kívánok, édesapádnak pedig csodálatos gyógyulást, vagy a lehető legkevesebb szenvedést.
2015. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok közeli és távoli ismerősöm volt ilyen vagy ilyesmi helyzetben és akkor tudtam racionálisan látni a következményeket de most elkezdtem bízni és csodáért fohászkodni! Nagyon félek és őrjítő a gondolat is hogy ez bekövetkezhet.... Nem is gondolok bele... Nagyon szeretem és nem tudom elengedni.
2015. júl. 19. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Előszőr is kezdjétek el erősiteni az immunrendszerét,rengeteg c vitaminnal,béres cseppel.Ez a közelgő mütéteknek,vagy kezelések miatt is fontos!
2015. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

és mi a terve az orvosoknak?


sajnálom nagyon rossz ez, először is azonnal abba kell hagynia a dohányzást. ha továbbra is dohányzik 0 % az esélye.

én csak sok C vitamint tudnék mondani, és D vitamint.


viszont sajnos fel kell készülnöd a legrosszabbra mivel már ennyi helyen áttét van.

2015. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A héten kivizsgálások lesznek és ettől függően kezdik majd a kezelést...
2015. júl. 21. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van apukád?
2015. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!