Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrénesek! Nektek mi vált be...

Migrénesek! Nektek mi vált be a migrénes roham kezelésére, milyen gyógyszert, illetve egyéb gyógymódot alkalmaztok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 10:15
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Gyógyszert nem szedek, csak nagyon-nagyon végső esetben.

Ha még nincs végső eset, akkor sokat iszom és pihenni próbálok, arra gondolva, és várva, hogy elmúlik a fájdalom.

2015. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Még pár éve tanultam az egyetemen gyógynövényismeretből migrénre nagyágyú az őszi margitvirág. Akkoriban nem igazán volt ilyen termék a piacon most ha rákeresel google-ban találsz kapszulát és teát egyaránt. Szerintem érdemes lenne kipróbálnod!

Minden jót!

2015. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma reggel volt szerencsém találkozni ezzel a csodával:-(((

Triptagram....másfél óra múlva nulla fájdalom.

2015. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nálam 4 éve diagnosztizálták a migrént, megvoltak a vizsgálatok, semmi szervi elváltozás. Eleinte nem akartam komolyabb gyógyszert szedni, de most felirattam a Cinie-t, mert majd' belehalok egy-egy hirtelen jövő fejfájásba (ugyanaz van benne, mint a Triptagramban).

2015. júl. 21. 16:19
 5/5 Babóca11 válasza:
Szia...Én is migrénes vagyok de orvosnál nem voltam még..pár éve kinoz hol sűrűbben hol ritkábban...én ugy veszem észre a stressz a kiváltója...mivel ha hosszú úton vezetek ismeretlen környezet utánna migrénes fejfájás....sajnos volt egy balesetem ezért stresszelek...de mindig az okot kell keresni és megoldást találni...lehet időjárás változás ,hormonális pl:mendtruácio akár étel stb....nállam ha már az elsö tünetét tapasztalom akkor fájdalomcsillapito sok folyadék és ha lehet csendes szoba pihizve....
2019. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!