Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szekletem nagyon veres....

A szekletem nagyon veres. Elenkpiros a ver, de kb annyi jon, hogy az egesz wc kagylo olyan lesz (mintha menstrualnek) mitol lehet?

Figyelt kérdés
tavaly is ilyen volt , voltam vizsgalaton , aranyerem nincs. akkor megis mitol lehet ilyen veres???
2015. aug. 7. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Máshol vérzel, nem az aranyered, hanem a végbeled, vastagbeled lehet kisebesedve.


Mennyi idős vagy? Lehet pl. colitis ulcerosa, kérjél beutalót gasztroenterológushoz a háziorvostól. Vagy keress fel egy maszek gasztroenterológust. Merrefelé laksz az országban?

2015. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok , pecsen lakom .Baranya megye
2015. aug. 7. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el a háziorvoshoz, súlyos betegség jele is lehet.
2015. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálaton voltál? Csak manuális? Mert az semmi, csak végbéltükrözéssel lehet megállapítani a probléma forrását. De az is lehet, hogy más ok áll a háttérben, tényleg ajánlott egy alapos (!) kivizsgálás! Addig kell keresni az okot, amíg meg nem találják!
2015. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamo77db ***** válasza:
Hát igen! A vérzéseket mindig komolyan kell venni.
2015. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fú hát gyorsan menj el tényleg vizsgálatra, elég komolynak hangzik! akár rák is lehet. [link]
2015. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A leírás alapján majdnem biztos, hogy autoimmun betegséged van, ha ilyen fiatal vagy. Nekem is colitis ulcerosám van, és 22 évesen kezdődött, amikor leszoktam a cigiről. A tünetek hasonlóak a tiédhez. Naponta többször kell WC-zni, de nem rendes széklet jön, hanem elég sok friss vér ürül. Néha jobb, elmúlik, néha visszajön. Gyógyszerrel viszont jól kordában tartható.

Feltétlenül kérj egy beutalót gasztroenterológushoz. Pécsett vannak magánorvosok is, ha nem tűnik elég alaposnak az SZTK, vagy nem akar hamarosan időpontot adni, keress magánorvost. Ha vastagbéltükrözésre kerülne sor - ezt nem valószínű, hogy megúszod, kérjél bódítást, érzéstelenítést, anélkül eléggé kellemetlen tud lenni.

2015. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vastagbéltükrözésre menj el!
2015. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orvost, aki kivizsgált meg lődd le.
2015. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle betegség lehet.

Gasztroenterológus, proktológus is nézzen meg, plusz egy nőgyógyászati kivizsgálás sem ártana (a vérzés lehet endometriózis tünete is).

2015. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!