Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség, szorongás-al...

Pánikbetegség, szorongás-al küzködök.. Van kiút?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most 13 éves vagy és 10 éves koromban szihiáter-hez jártam és elég súlyos pánikbetegséget és szorongást "talált" nálam:(Azóta is ugyanez van mivel nem írt fel semilyen gyógyszert csak hogy lovagoljak.....Már nagyon kivagyok....Kérlek ha valaki hasonló szituba volt /van akkor az írjon nekem kérlek!KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!

2015. aug. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes... ilyenkor mindenki elküldené szakemberhez az ilyen kérdezőket, de ha egy kérdező elmondja hogy már járt szakembernél, 100% hogy azt is írja utána, hogy semmit nem használ.

Gyógyszer nem használ, amíg te nem akarod ezt megszüntetni, ne a bogyótól várd a segítséget vagy a szakembertől. Ez neked kell megváltoztatnod, mert más nem tudja. Utólag gondold át, min pánikoltál, és hogy megérte-e. Mitől szorongsz? Valóságos dolog miatt? Mi lehet szerinted az oka? Az okot gondold át és ne a tüneteken lovagolj. Csak így lesz belőle kiút.

2015. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!rajta vagyok!:D
2015. aug. 8. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
átgondolom amiket írtál,mert nagyon igazad van hogy utólag rájövök hogy nincs min aggódni de ez akkor nem tűnik fel stb...
2015. aug. 8. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Tudom hogy nem tűnik fel, ezért kell mindig kielemezni utólag. És akkor, jegyezd meg, hogy azt gondoltad, nincs mitől félni. "Üzenj magadnak" Aztán ha sokszor csinálod, és jön a roham, arra gondolj vissza, hogy te mit gondoltál akkor, amikor átgondoltad. Persze ha más mondja hogy nyugi, az nem hat, de ha te magadnak, az használhat. Nagyon drukkolok!
2015. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. aug. 14. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Van kiút, írj:)
2016. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!