Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas bilirubin szint ellen,...

Magas bilirubin szint ellen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A normális érték háromszorosa az enyém. Valakinek volt hasonló? Gilbert kórra gyanakszom.

2015. aug. 12. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet.
2015. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tinikoromban. Ennek az epe és májműködéshez van valami köze. Diétáznom kellett és vitaminokat szednem. Lipovitant és Flavobiont szedtem.
2015. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a a válaszokat!

Kedves Második válaszoló, érdekelne hogy milyen diétát kellett betartanod? Zsíros ételeket kell kerülni?

2015. aug. 13. 07:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem szabadott zsiros, fűszeres ételeket ennem és főleg füstölteket. Nekem valószinű azt nem birta a szervezetem, akkor rengeteg jó kis sonka, szalonna és kolbász lógott a spájzunkba, valószinű, hogy ők voltak a ludasak. :D
2015. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem :D Köszi szépen a segítséget remélem az enyém is idővel beáll a normális határérték szintjére
2015. aug. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!