Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az, ha az orromban...

Normális az, ha az orromban ritkán eléggé vérzik?

Figyelt kérdés

22/F vagyok.


Ritkán nélha érzem, hogy valami folyni készül az orromból, megfújom zsebkendőbe, és egy nagy vérfolt van rajta, kb nagyujjnyi. Majd pár fújás után már csak nagyon kevés jön, és vége. (max ha belenyúlok az ujjammal, akkor véres lesz az ujjam hegye és a körmöm kissé)

Az orrváladékom mostanság általában csak száraz,

emiatt ritkán fújok orrot.


Ez normális és a száraz levegő és a meleg miatt van, vagy mástól lehet?


A fül-orr-gégész csak a véres orrváladékra tért ki, azt mondta az a szárazság miatt van, viszont arra nem tért ki, hogy a vér miért jön.


Nem gyakori, ritka ez. Legutóbb kb július elején volt, vagy még régebben.



2015. aug. 12. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Az en baratnomnek is hihetetlenul verzos ora van..Igazabol neki is megvan az oka,hogy miert.Szerintem egy vervetelt meg kene ejteni :)..Nem faj,es azert kiderul belole sok minden..Lehet ilyen fajta vagy..Az eggyik osztalytarsam is ilyen...Pedig semmi baja..Menyj el orvoshoz,es o megmondja,hogy mi a teendo.
2015. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már kb fél éve vérvételen, semmi különös.
2015. aug. 14. 09:03
 3/4 anonim válasza:
Fel ev alatt siman kialakulhat valami ..
2015. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én orrom vére is elég gyakran elindul, főleg, ha erősen kifújom. Nekem a gégész kenőcsöt írt rá, Valami " Nazal" nevezetűt. Fülpiszkepálcikával kell belekenni az orrba, és megedzi az orrban levő ereket. A gyógyszertárakban ismerik, vény nélküli kenőcs ( cca 300.- ft)
2015. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!