Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy addig nem...

Lehetséges hogy addig nem megy ki belőlem a vírus, van esély visszafertőzédésre?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kijött rajtam ez a hányós-fosós vírus és én inkább szenvedek,szóval nem mentem ki hányni,betvettem egy Daedalont.Nme volt hasmenésem se.Viszont még mindig rosszul vagyok,hányingerem van,nincs sétvágyam.Lehetséges amíg valamelyik módon nem jön ki addig beteg maradok?Normális válaszok kérlek,fontos mert 2 nap múlva meghívtak vendégségbe rokonok,és nem akarom lemondani.

2015. aug. 22. 17:18
 1/2 anonim válasza:

Szia, csak azért írok mert én is valószínűleg ugyan azzal szenvedek, ez a 3. napom... Nekem mondjuk hányás egyáltalán nem volt (ritkán kisebb hányinger talán, de semmi)

Láz az első két napban folyamatosan volt (max 39.6)

Ünnep volt ezért csak az ügyeletre mehettem, ott azt mondták amit magamtól is tudtam. (diéta, normaflore, sok víz,pihenni,lázcsillapító) majd menjek vissza háziorvoshoz hétfőn..

Nos a hasmenésem pedig azóta is van.. enni se tudtam sokat..

Én.azt ajánlom engedd ki! :/ remélem jobban leszel. Meg azt hogy én.is.mert még 1-2nap és feladom

2015. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,neked is jobbulást! :)
2015. aug. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!